За вікном музею гудить – в музеї святкують День молоді

До села Прелесного приїхав форум молодіжних лідерів з числа робітничої молоді “МолМіх”.

Поки організатори готувались до проведення спортивних змагань, науковий співробітник музею Непочатова С.Ф, провела екскурсію. На диво, всі слухали дуже уважно. Екскурсія була майже дві години. Значить, цікаво. Молоді не байдужа історія,старожитності, мистецтво, дитяча творчість. Навіть щиро дякували.

А потім на футбольному полі, що поруч з музеєм, спортивні змагання. Прикро, що підвів музейний фотоапарат – будемо чекати фото наших друзів від управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.

А музей продовжує відкривати історію народної архітектури України.

Сьогодні ми відкрили виставку «Українська народна архітектура в філателії України» .

З анотації виставки :

“Історія пошти на території сучасної України веде свій початок з часів Київської Русі. В Україні перші власні марки з’явилися в часи створення незалежної Української держави в 1918-му році. Самостійні випуски мали місце від імені тимчасових державних утворень, окупаційних адміністрацій і деяких інших українських організацій. З 1992 року починається історія філателістичної продукції незалежної України. Укрпошта має виключне право на випуск знаків поштової оплати – марок, маркованих конвертів і карток в Україні.

Виставка «Українська народна архітектура в філателії України» презентує поштові блоки, художні немарковані конверти, конверти першого дня, що відтворюють тематику української народної архітектури.

Конверти першого дня для погашення марок з блоків «Особливості народної архітектури. Українська хата» випущені до обігу 24.10.2007 р. На марках представлені хати Лемківщини, Гуцульщини, Бойківщини, Поділля, Волині, Полісся, Буковини Гуцульщини, Дніпровського пониззя, Київщини, Полтавщини, а також Слобожанщини.

28.12.2011 року вводиться в обіг та вважається дійсним для оплати послуг поштового зв’язку в усіх відділеннях поштового зв’язку поштовий блок «Водяні млини України», 09.11.2012 р. – поштовий блок «Вітряки України». В марках відображені особливості побудови цих споруд в різних регіонах України, а також пов’язані з ними фольклорні свята.

Серія поштових блоків «Українське подвір’я» була введена до обігу протягом 2011-2013 років. Блок 2011 року випуску переміг в номінації «Найкращий друк» у 11-му щорічному конкурсі-опитуванні на найкрасивішу зарубіжну марку, в якому взяли участь поштових адміністрацій Європи, Азії, Америки”

Куратор виставки н.с.С.Ф.Непочатова

Advertisements

One response to “За вікном музею гудить – в музеї святкують День молоді

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s